ד"ר אורנה רחל וינר

הילינג בהילה

ד"ר אורנה רחל וינר

אבחון וריפוי וציורים אנרגטיים

ברוכים הבאים

ד"ר אורנה רחל וינר

הילינג בהילה - אבחון וריפוי וציורים אנרגטיים

האם ידעתם שלגוף האדם ישנו ממד נוסף רחב וגדול הרבה יותר מאשר הגוף הפיזי?
 
ההילה מקיפה את האדם מכל עבריו ויוצרת את גוף האור התלת-ממדי של האדם, של כל אדם חי. היא מקיפה אותו מכל הכיוונים ויכולה להגיע עד למרחק של מטרים ספורים מן הגוף.  ההילה היא הביטוי של האנרגיה אשר מוקרנת מגופנו וסובבת 360 מעלות סביב הגוף. ההילה מורכבת ממגוון תדרים אנרגטיים שהגוף מקרין, ואלו מתבטאים בצבעים שונים.  הצבעים מספרים על תפקודו של האדם. 

צבעים עכורים או דהויים מצביעים על בעיות. כמו כן שינויים לא-תקניים במבנה ההילה ואיבריה של ההילה מצביעים על מחלה. כאשר איבר מסוים או אזור מסוים בגוף חולים, זרימת האנרגיה שבו מופחתת, שונה או אפילו נעצרת. שינוי כזה מוקרן לעיתים אל האנרגיה של ההילה ומתבטא בצבע שונה, בסדקים או בכל סוג אחר של שינוי בהילה עצמה. בצורה כזו, יכול מטפל המיומן בראייה ותפיסה של ההילה לאבחן מחלות, ובעקבות זאת גם לבצע טיפול. למעשה,

די באבחון מבנה ההילה עצמה כדי לשלוח לאדם אנרגיית מרפא למחלותיו ומצוקותיו.

נפלאות-ההילה

מדוע האבחון באמצעות ההילה כה חשוב?

פעמים רבות קורה שלרפואה הרגילה אין יכולת לאבחן ולאתר את מקור המחלה. הרפואה בדרך כלל מאבחנת ומטפלת בסימפטום, שעה שבמקרים רבים מקור המחלה הוא גורם רגשי הנובע מטראומות עבר או אפילו משאריות מגלגולים קודמים.

ד"ר אורנה רחל וינר מאבחנת הפרעות, מחלות ומועקות נפשיות ומטפלת באמצעות חכמת הקבלה והשפה העברית ליצירת הריפוי דרך אנרגיות בהילה. הטיפול נעשה על ידי הילינג קבלי בטכניקות מיוחדות שהגיעו בתקשור אל ד"ר אורנה רחל וינר.
הריפוי מביא לתיקון באנרגיות ההילה, והתיקון מוקרן מן ההילה אל הגוף ואל הנפש, ומתחיל תהליך של ריפוי האיבר או המקום החולה, ונוצרת תחושת הקלה וקלילות, רגיעה ושחרור מכאב. כמו כן ניכרות מיד גם השפעות סביבתיות ונסיבתיות בחייו של המטופל ומתקבלות מודעות ותובנות, ואלה ממשיכות להגיע אל המטופל גם לאחר מכן.

להשגת ריפוי מלא לפעמים מספיק טיפול אחד, ולעיתים נדרשת סדרת טיפולים. שיטת טיפול זו אינה שוללת לחלוטין את הרפואה הקונבנציונלית, ועשויה אף לעזור ולתמוך בטיפולים אלופתיים קונבנציונליים נחוצים, לדוגמה: בתהליכים של הכנה אנרגטית לניתוח ותמיכה בטיפולי פריון.

הילינג בהילה וציורים אומנותיים – למה באתר אחד?

הילינג הוא סוג [מגוון] של אנרגיה. האנרגיה חשובה לנו.

לפי ויקיפדיה, אנרגיה היא "מֶרֶץ, פְּעִילוּת, עֵרָנוּת לַעֲבוֹדָה". במקצועות ההילינג למיניהם משתמשים במושג 'אנרגיה' במובן של כוח החיים הזורם בגוף וממלא את האישיות בחִיּוּת, בריאות, מרץ ורוגע, שמחת חיים, כוח סבל, יצירתיות והתחדשות.

בתקופה זו, האנרגיה שלנו הולכת ואוזלת, וחשוב שנתמלא מחדש על מנת שנוכל לתפקד בצורה מיטבית. אחרת, כשאין אנרגיה, אנו חווים קשיים רגשיים ופיזיים. יש צורך באיזון האנרגיה האישית ויצירת הרמוניה בתוך הגוף, הנפש והרוח.

טיפול אנרגטי מבוסס על האמונה שכל היצורים החיים מורכבים מאנרגיה, אנרגיית החיים, וניתן לרתום אנרגיה זו ולתעל אותה כדי לקדם ריפוי ורווחה.

הקשר בין אנרגיות הריפוי לבין העולם הפיזי הוא למעשה ריפוי אנרגטי שמרפא ליקויים בגוף האנרגטי ובגוף הפיזי, וזה מתאפשר באמצעות יכולתו הטבעית של הגוף להבריא את עצמו.

ניתן לקבל את האנרגיות במספר צורות. אני משתמשת לרוב בידיים על מנת להזרים אנרגיות בכמה צורות.

הסוג הראשון הוא טיפול הילינג בהילה: טיפול פרטני – זיהוי הקשיים ואיזון אנרגטי; טיפול מרחוק; מפגש קבוצתי עם הורדת אנרגיה לקבוצה, שמגיעה באופן אישי לכל משתתף; הוראה בקבוצות והקניית יכולות אנרגטיות של ריפוי, ראיית הילות ועוד.

הסוג השני הוא דרך האומנות. הציורים האומנותיים שלי על כל נושא שהוא, לאו דווקא מיסטי, ספוגים ומעבירים אנרגיה, וזאת מועברת בצפייה בהם ואפילו בהקרנת האנרגיה תחושתית, למי שרגיש וקולט או בודק זאת בעזרת היד [כלי קליטה]. הם עשויים לאזן את האנרגיה בבית או להקרין איכות ספציפית, למשל: רוגע, תנועה, שמחה, שאלה ומסתורין, כניסה לעומק ההוויה ועוד.

הילינג בהילה אבחון וריפוי וציורים אנרגטיים

צור קשר

בריאות, מודעות, התעצמות.
סובלים ממחלה כרונית, מכאבים מציקים ובלתי מוסברים, מבעיות, טראומות ומועקות רגשיות – חבל להישאר בבוץ ולהתבוסס במצוקה . פנו אלי להילינג וטיהור הילה, למזור ולהקלה.

הצהרת נגישות