אודות

קצת עלי

ד"ר אורנה רחל וינר

בראשית התנהלו חיי בצורה קונבנציונלית. אני בעלת תואר שני בלשון עברית ובבלשנות שמית, וכיום בעלת תואר שלישי [דוקטורט] בפילוסופיה יהודית בתחום הקבלה. אף על פי שברשותי תעודת הוראה ורישיון הוראה עד כתה י"ב, עסקתי בהוראה מעט מאוד, כי חשתי שבהוראה לא אוכל לתת ביטוי לתחומי התעניינותי הרבים, שכללו גם מיסטיקה ורפואה הוליסטית, ציור ואמנות.
בעת גידול ילדי התחלתי להתעניין בתזונה נכונה, וכך התוודעתי למזונות מרפא טבעיים ולעולם הרפואה הטבעית.

למדתי רפלקסולוגיה, הילינג, מגע בריאות, רייקי, שיאצו, פרחי באך ופרחי ארץ-ישראל. מתוך כך הגעתי ללימודים אזוטריים מסוגים שונים כגון:
סילבה מיינד קונטרול, הכולל הילינג ופיתוח ראיית הנסתר; קורסי הילינג שונים; קלפי טארות; קריסטלים; נומרולוגיה קבלית; מטוטלת, שהפכה למדיום העיקרי שלי בצד החישה הידנית של ההילה; רפואה קבלית, הילינג קבלי; שחזור גלגולים על-פי הקבלה; רייקי מאסטר. כמו כן הושפעתי ונעזרתי רבות בספריו של אדריאן דביר ז"ל (מלבד, כמובן, ספרים רבים אחרים). את ספרו הראשון, הילינג, ישויות וחוצנים קראתי בשקיקה ובעניין רב. בספרו השני לרפא עם חוצנים כבר השתתפתי בפרק משל עצמי (פרק 29, 'ההילרית אורנה רחל וינר', עמ' 373 -377), וגם ביצעתי את העריכה הלשונית. רוב התחומים האלו משפיעים על עבודתי כהילרית.

מספר מטופלים

שנות ניסיון

עזרה ראשונה

סדנאות

צור קשר

בריאות, מודעות, התעצמות.
סובלים ממחלה כרונית, מכאבים מציקים ובלתי מוסברים, מבעיות, טראומות ומועקות רגשיות – חבל להישאר בבוץ ולהתבוסס במצוקה . פנו אלי להילינג וטיהור הילה, למזור ולהקלה.

הצהרת נגישות