דוגמאות לטיפולי בריאות ומודעות שבוצעו

גילה נ

לאחר מספר טיפולים - נקלטה להריון וילדה תאומים בריאים לאחר טיפולי הפריה ממושכים שנמשכו שלוש שנים.

מנחם ל

לאחר טיפול אחד - נער ירד 8 ק"ג תוך חודש והמשיך לרזות.

אמירה י.

לאחר טיפול אחד - התיישרה ידה של חולת דלקת פרקים ניוונית.

תמרה ש

בעקבות טיפול ייחודי - בוטל ניתוח במרפק וחזרה התנועה החפשית לזרוע. נעלמה הבצקת, נעלמו שטפי הדם והתאחו הרצועות. כל הנ"ל אושר בצילום רנטגן תוך 24 שעות לאחר הטיפול.

תמי צ.

לאחר טיפול אחד - נעלמו תגובות גוף טראומטיות של בחילות, קוצר נשימה, כאבי ראש ונדודי שינה עקב זיכרונות בלתי נעימים ממשבר בעבר.

אבי ילד בן שמונה

ילד בן שמונה סבל ממים באוזניים ומירידה בשמיעה ונקבע לו ניתוח כפתורים. כשבועיים לפני הניתוח הגיע לטיפול. בבדיקה אחרונה אצל רופא אף אוזן וגרון לקראת הניתוח גילה הרופא לתדהמתו, שאין כלל מים באוזניים. הניתוח בוטל.

איילה ע.

לאחר טיפול אחד - נעלמו כאבי הבטן שגרמו לחוסר שינה בלילות.

דינה ב.

לאחר טיפול אחד - נרפאה ממחלת ה-CFS וחשה אף יותר טוב מאשר לפני המחלה.

הילה ד.

ילדה קטנה כבת 5 לאחר טיפול אחד חזר טווח התנועה לזרוע ולכתף.

שני ת.

לחולת פרקינסון נעלמו הכאבים בשינה ובפעילות, והורחב טווח התנועה.

טליה צ.

לאחר טיפול אחד - נעלמו תחושת חנק וכאבים בשינה עקב גידול בגרון, ואובחנה נסיגה בגידול. בעוד כמה וכמה מקרים אובחנה נסיגה בגידולים לאחר טיפול אחד אצלי עד כדי ייתור הצורך בניתוח.

שירה ל.

לאחר טיפול משולש - נעלמו הגמגום, השתיקה והתפרצויות הבכי שבאו בעקבות טראומה לא ברורה ממסע תרמיל בהודו והבחורה חזרה לדבר בשטף ובהגיון ואף החלה וסיימה לימודי תואר ראשון באוניברסיטה.

יוליה ד.

יולדת טריה - לאחר טיפול אחד - כשבוע לאחר הלידה, כשהיה לה לחץ דם גבוה, דופק מטורף ורעלת הריון, ובעקבות כל אלה והלידה עצמה -חרדות רבות, לאחר טיפול אחד הדופק נרגע מייד. לחץ הדם ירד כעבור כמה שעות ללא כדור, ויותר מאשר בנטילת הכדור, והמשיך לרדת באופן טבעי ללא כדורים עד להתייצבות.

ג'ינה ג.

ג'ינה סבלה מדורבן - שלושה ימים לפני טיול לחו"ל התגלה דרבן בכף רגלה.בטיפול אחד קצר הריגשה ג'ינה שמשהו נשלף מכף הרגל, ומיידית פחתו הכאבים. היא המשיכה לטייל ולצעוד בכוחות מחודשים.

שוש ס.

בת 35 סבלה במשך 8 שנים מכאב באזניים ורגישות רבה לקור עד כדי כך שנאלצה לחבוש כובע צמר בקיץ. בטיפול ממוקד של עשר דקות נעלמו הכאבים והרגישות.

ורדית י.

נפצעה בנפילה, עברה ניתוח בכתף, והתקשתה מאז להתלבש לבד. לאחר שנה של סבל הגיעה לטיפול - ומאז יכולה ללבוש שמלה בכוחות עצמה.

אביב ס.

ילד בן חמש – לאחר נפילה עם בעיות של קוצר נשימה, טופל וחזר לתפקד ללא משאף.

ליאו ג.

ספורטאי מצטיין שנפגע בברך התרפא בטיפול אחד ולא הושבת מהספורט.

דריה מ.

לאחר טיפול אחד – היד והאצבעות שהחלו להשתתק ואיבדו יכולת תנועה – חזרו לתפקוד מלא ולבריאות מלאה.

איילה ש.

ילדה בת שנתיים ש"נהגה" להתעלף לעיתים קרובות - לאחר טיפול אחד פחתו ההתקפים מאוד, ולאחר שני טיפולים חדלו לגמרי.

טראומת נטישה.

יום אחד הגיעה אלי אישה לטיפול חוויתי, כלומר ללא מטרה מוגדרת אלא כדי לחוות טיפול בהילה. עשיתי לה את ההילינג התלת-ממדי וחיזקתי לה כמה נקודות בגב. במקום מסוים חשתי שצבור כאב של נטישה.

השהיתי את ידי מעל המקום. האישה התפלאה איך "תפסתי" את נקודת הכאב הקבועה שלה, שאינה משתחררת בשום טיפול.
אחת לחודש היא מקבלת טיפול קבוע של מסג' וכירופרקטיקה, שלאחריו היא מרגישה נהדר, חוץ מאותה נקודת כאב הממשיכה להציק בעוז. הסברתי לה, שמקור הכאב הוא נטישה שחוותה.

ואולם האישה הכחישה:לא זכורה לה כל נטישה. היא נשואה באושר, יש לה ילדים ועבודה מספקת, ועוד שולחת ידה בכתיבת סיפורים המתפרסמים מעת לעת. אולם הכאב, הכאב התעורר! ואני עמדתי על דעתי שהיא חוותה נטישה.

לפתע ירד האסימון:
היא נזכרה שהיה לה ידיד טוב, ידיד נפש נסתר, שנפטר כשלוש שנים לפני כן.
שניהם היו נשואים – לא זה לזה – ולכן שמרו על דיסקרטיות וצניעות, אך לא עבר עליהם יום בלא ששוחחו זה עם זה אפילו פעמים אחדות.
משנפטר לא השתתפה בהלווייתו ולא יכלה לעלות על קברו עם בני משפחתו, מחמת הסוד שהיה בדבר. כך קרה, שידידות עמוקה נקטעה באיבה, בלא שיכלה להתאבל, ואפילו לא לשתף בכאבה את האנשים הקרובים לה ביותר – בעלה וילדיה.
וכך נותר הכאב בגופה, בלי להשתחרר, מזכיר את קיומו העלום של החלל הרגשי. כל כך הדחיקה את הפרשה עד שנשתכחה ממנה כליל, ורק במאמצים עלתה חזרה אל סף התודעה.

האשה [מגדירה עצמה כחילונית] החליטה ליצור קשר באמצעות רב עם קבוצה, שתאמר משניות לעילוי נשמת הנפטר תמורת תשלום סמלי, מתוך מחשבה שאולי בני משפחתו לא ניהלו את טקסי האבל בכבוד הראוי.
כמו כן החליטה לעלות אל קברו ביום שונה מתאריך פטירתו כדי שלא להיתקל בבני משפחתו.
בביקור הבא סיפרה לי, שכשחזרה הביתה והחלה לעסוק בעניין הנפטר, התנופף לפתע הווילון בביתה מעל חלון סגור. היא ראתה בכך אות, ש"רוח" הנפטר מאותתת על קיומה ומרוצה מהתייחסותה.
והעיקר – תוך ימים אחדים הכאב העיקש עבר חלף…

מה שהלקוחות מספרים עליי

תודה רבה לכולכם

עגלת קניות
העגלה ריקה.
Subtotal
0.00
Total
0.00
המשך בקניות
0