הקורסים והסדנאות מועברים בקבוצות קטנות, כאשר כל אחד מהמשתתפים מקבל תשומת לב אישית. מתנסים בטיפול אישי וקבוצתי, מהצד הנותן ומהצד המקבל.

הקורס כולל הדרכה למדיטציה וטיפים לחיים ונוגע בחוויות ובתובנות רוחניות.

אדיר - אנרגיה יקומית רשפי דוד

null

זוהי סדנה למטרה מעשית בטכניקות עתיקות ובצביון מודרני, המבוססת על ידע עתיק, ומשלבת ידע יהודי עם ידע מן המזרח שהפך לאוניברסאלי. השם נובע משמה של הסדנה הראשונה, שנמסר בתקשור: אנרגיה יקומית.

בסדנת אדיר שלב א' מקבלים האצלה [=התחברות] לאנרגיה יקומית באופן שמאפשר לעשות טיפול עצמי וטיפול בזולת.
לומדים מודל טיפולי בשיטות אחדות – בהנחת ידיים ובמרחק מן הגוף, כשהמטרה להביא לידי רגיעה, סילוק כאבים, המרצה או הבראה לפי הצורך.
בשלב ב' לומדים לעבוד עם סמלים ולשלוח מרפא לרחוק, מעבר למקום ולזמן. כמו כן מקבלים יכולת להשפיע על אווירה ועל אנשים וכמובן על עצמך באופן מיידי.

 

ראיית הילות

null


הקורס מיועד למטפלים וגם לכאלו שאינם מטפלים;
לאנשים שמאוד רוצים לראות הילה או רוצים לשפר את היכולת לראות הילות צבעוניות.
לאילו שרוצים להוסיף צבע לחיים.

בקורס ידובר על מהות ההבטה בהילות מבחינה רוחנית ומעשית ועל תכונות ההילה – צורה, איכות וצבע. זהו קורס מעשי, המקנה הכשרה לראיית הילות, ובו יוענקו:
א. כלים טכניים: אופן ההסתכלות והתנאים הדרושים, תרגול עם עזרים;
ב. תיאוריה והתנסות;
ג. מידע על צבעי הילה ומשמעותם , בעיקר כזה שאינו מופיע בספרים.
ד. כוונון ומדיטציה.
כמעט כל מי שהשתתף בקורס ראה הילות לפחות בקורס. הרוב מקבלים את היכולת להמשיך ולראות הילות באופן מקרי או מכוון.

קורס אותיות הקסם

null

טיפול ע"י אותיות הפועל פיזית על הגוף ועל הנפש כמכלול. מאפשר טיפול ללא מגע בחוליות הגוף התחתונות. מיועד לבוגרי אדיר שלב ב' או בוגרי קורס רייקי מתקדם. דורש יכולת העברת אנרגיות בעזרת הידיים.
לאחר הקורס ניתן להשתתף גם במפגשי חיזוק וריענון, שבהם יועבר גם ידע חדש.

 

סדנת התחדשות ולידה מחדש

null

סדנה חד פעמית הכוללת הרצאה עם מדיטציה בדמיון מודרך ומדיטציה קבלית תנועתית מיוחדת. המדיטציה מביאה את המשתתף להיות אבא ואמא של עצמו וליצור התחדשות בעשייה, ביצירה, באופי ובהתנהגות, במצבים בחיים ובשפע שיורד אלינו.
המדיטציה יוצרת את האפשרות לחדש תאי מוח, לייבא תכונות חדשות מתוכי, לרענן כישורים רדומים וכישורים לא מודעים ומאפשרת להביא שינויים כרצון הנשמה בהתאם לאישיות המודעת והמודעת למחצה.
לפעמים אנחנו רוצים שייכנסו דברים חדשים לחיינו ולא בדיוק מודעים לדבר. הסדנה הזו מאפשרת לדברים לצוף ולהיכנס למציאות החיים תוך כדי שנוצרים  מפגשים  ונסיבות, קבלת מידע והגברת המודעות להשגת המטרות הרצויות בנועם ובקלות.

 

עגלת קניות
העגלה ריקה.
Subtotal
0.00
Total
0.00
המשך בקניות
0